Представляємо Oasis Ecosystem Fund на суму 160 мільйонів доларів

**Автор відмовляється від будь якого права на статтю, перекладано з Англійської на Українську мову.**

Оригінальна стаття: https://medium.com/oasis-protocol-project/introducing-the-160-million-oasis-ecosystem-fund-e53d384ee386

В Oasis раді представити солідний фонд Oasis Ecosystem Fund у розмірі 160 мільйонів доларів. Фонд Oasis Ecosystem, який підтримується провідними фахівцями в галузі, допомагає засновникам і проектам розвивати мережу та екосистему Oasis.

Інвестиції в розмірі 160 мільйонів доларів включають внески кількох ключових партнерів. Деякі з партнерів, які інвестували в Екосистемний фонд:

 • AME Cloud Ventures
 • Dragonfly Capital Partners
 • Draper Dragon
 • Electric Capital
 • FBG
 • Hashed
 • Jump Capital
 • Kenetic Capital
 • NGC Ventures
 • Oasis Foundation
 • Pantera Capital

Розблокування DeFi

Ecosystem Fund забезпечить наступну хвилю додатків Oasis, таких як DeFi, NFT, Metaverse, токенізація даних, DAO даних, програми керування даними та конфіденційності тощо. Ці проекти будуть забезпечені унікальними можливостями технології Oasis. Oasis Network масштабується та ідеально підходить для DeFi завдяки своїй миттєвій кінцевості, на 99% нижчої комісії за газ у порівнянні з Ethereum, високій пропускній здатності, захисту конфіденційності та захисту від MEV.

Джеррі Янг, співзасновник Yahoo і партнер-засновник AME Cloud Ventures, сказав: «Oasis є провідною платформою блокчейну з підтримкою конфіденційності і масштабуванням. Ми твердо віримо в бачення Oasis і пишаємося тим, що є частиною Ecosystem Fund і допомагаємо просувати технологію блокчейн вперед».

Інвестиції будуть спрямовані на підтримку як нових стартапів, так і існуючих проектів, які зараз будуються на Oasis. Oasis має вже створену партнерську екосистему, яка співпрацює з такими компаніями, як Genetica, Nebula, Cryptosafe Alliance від Binance, BMW та багатьма іншими. Він може похвалитися найбільшою Університетською Блокчейн-програмою рівня 1, і понад 300 команд подали заявки на поточну програму грантів Oasis протягом минулого року.

Хасіб Куреші, керуючий партнер Dragonfly Capital, додав: «Ми дуже раді брати участь у екосистемному фонді, який підтримуватиме таланти, які розвиватимуться на основі Oasis. Ми віримо в технологію Oasis і спільноту, яка стоїть за проектом. Їх унікальне поєднання конфіденційності та масштабованості робить його винятково придатним для створення наступного покоління DeFi».

Інноваційна блокчейн-платформа, готова для розробника, з масштабованістю та конфіденційністю

Oasis — це один із найбільш швидкозростаючих проектів у блокчейні, з більш ніж 110 вузлами валідації, які активно працюють у мережі, і зростаючою спільнотою з понад 100 000 учасників.

Oasis досягає важливих етапів завдяки поточним і майбутнім запускам:

 • Успішне оновлення мережі за допомогою механізму управління в мережі з участю понад 85%.
 • Cipher ParaTime, конфіденційна платформа для смарт-контрактів, що дозволяє приватним DeFi та конфіденційним DApps
 • Parcel Paratime, який забезпечує токенізацію даних і відповідальну економію даних
 • Emerald, офіційний EVM-сумісний ParaTime, присвячений DeFi, NFT і Metaverse
 • YuzuSwap, перший DEX, побудований в мережі Oasis
 • Два протоколи кредитування, наразі в розробці

Джерней Кос, директор Oasis Foundation, сказав: «Ми раді працювати з давніми прихильниками Oasis, щоб побудувати, культивувати та розвивати екосистему. Тепер ми повністю готові до розробників, і ми запрошуємо всіх розробників розглянути Oasis, оскільки ми готові підтримати їх фінансуванням, технічними знаннями та наставництвом, а також сильною мережею спонсорів».

Вбудовані функції конфіденційності Oasis розроблені для підтримки конфіденційних смарт-контрактів. Конфіденційність має вирішальне значення для DeFi, щоб мати можливість перейти з CeFi на DeFi більшій кількості зацікавлених сторін.

Тоні Гу, партнер-засновник NGC Ventures, сказав: «Oasis має зіркову команду та унікальні технології. Як перший інвестор Oasis, ми твердо віримо в його бачення та допоможемо розвивати його екосистему. Тому ми вирішили взяти участь у Екосистемному фонді».

Зацікавлені команди можуть дізнатися більше на нашому сайті тут

Про Оазис

Oasis — це провідна мережа блокчейну першого рівня, що забезпечує конфіденційність. У поєднанні з високою пропускною здатністю, низькими тарифами на газ та безпечною архітектурою, мережа Oasis здатна створити масштабований DeFi, революціонізуючи Open Finance і розширюючи його за межі трейдерів і ранніх користувачів на масовий ринок. Oasis має багато ключових спонсорів, включаючи Andreessen Horowitz, Polychain, Pantera, Dragonfly і Binance Labs.

--

--

--

I love crypto

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Sofiia

Sofiia

I love crypto

More from Medium

All about BAT Token in One Shot

Good Riddance Arbitrage

BSV is the Future of Blockchain Gaming

Trustless Trusts — What if Assets can be Passed Between Parties without Trust?