Подорож світом з експертом по блокчейну

Джон Пул, керівник спільноти та розвитку бізнесу в Oasis

В останній частині нашої серії « Подорож світом з експертом по блокчейну » ми раді почути Джона Пула, керівника спільноти та розвитку бізнесу в Oasis.

Отже, читайте далі, щоб отримати захоплююче розуміння думок Джона.

Який твій досвід?

Я наполовину китаєць, ⅛ іспанець, ⅛ ірландець, ⅛ норвежець і ⅛ англієць (звідки я отримав своє прізвище), але я гордий канадець.

Я був хокеїстом з 3 років і грав у елітний хокей цілий рік, поки мені не виповнилося 17 років, у старшій школі я займався різними видами спорту (регбі, боротьба, волейбол). Гравці, проти яких я катався, здобули понад 10 рангів Кубка Стенлі, золоту медаль серед юніорів світу з Сідні Кросбі та золоту олімпійську медаль удома тут, у Ванкувері, у 2010 році. Легка атлетика — це те місце, де мене розглядали від провінційного десятиборства до канадської національної збірної з бобслею як олімпійця.

У 17 років я прийняв важке рішення призупинити заняття спортом, щоб подорожувати з професійною театральною продюсерською компанією. Я виступав по всій Північній Америці у понад 100 шоу як головний актор, а також був наймолодшим учасником туру. Після кількох турів я почав шукати можливості для навчання. Я перейшов у страхування та фінанси, де навчився на прискореному курсі про те, як багаті використовували геніальні методи для спрощення багатства від кількох неймовірних фінансових і податкових гуру, які продовжують вражати індустрію у Ванкувері сьогодні. Мені не знадобилося багато часу, щоб зрозуміти, що традиційна фінансова індустрія не лежить в глибині душі. Я залишив традиційну фінансову індустрію, і, за іронією долі, багато з цих методів, яким я навчився, були заново винайдені в тому, що ми сьогодні називаємо DeFi.

У свої двадцять років я вирішив взяти план Б; квиток Red Seal Trade. Я взяв інструменти і почав навчатися в Sheetmetal Workers Local 280, отримавши квиток підмастерства менш ніж за чотири роки. Усі чотири роки я був найкращим у своєму класі. На третьому курсі, найважчому з чотирьох, я встановив рекорд найвищих балів в історії профспілок — 97%. У школі я також працював на стороні. У той же час, офісний крос навчив мене як розробника/дизайнера Solidworks 3D CAD, оцінювача, менеджера проекту та менеджера із закупівель.

Автокатастрофа, яка мало не забрала моє життя, змусила мене піти з галузі листового металу у 2012 році. Після тривалого відновлення всього тіла я повернувся через три роки і привів компанію до її перших всесвітньо визнаних сертифікатів COR з безпеки та якості ISO в історії. З того часу, як я знову майже пішов з індустрії листового металу, щоб зосередитися на Oasis, я успішно завершив перше в історії партнерство компанії з аборигенами з індіанською групою Okanagan, перше в історії спільне підприємство з Houle Electric та найбільший контракт у компанії. історія з BC Hydro, державним контрактом, що подвоює попередній річний дохід компанії. Я також є молодим виконавчим президентом SMACNA у Британській Колумбії. https://www.smacna.org/

Під час свого перебування в Oasis я відчув потребу отримати академічний сертифікат (як і всі інші в команді), тому я витратив останні кілька років на проходження онлайн-курсів. Я також провів місяць у Карлсбаді, Каліфорнія, проходячи всі мої особисті лабораторні заняття. Я також є ювеліром у третьому поколінні, мій дідусь був ювелірним майстром, а моя тітка понад 30 років була геммологом GIA GG в Лос-Анджелесі. Приватний ювелір для окремих клієнтів, я сертифікований фахівець з діамантів і просто соромлюся отримати мій GIA GG — сертифікацію з геммології з діамантів, дорогоцінного каміння та дорогоцінних металів.

Не дозволяйте цьому вас обдурити! Я інвестор-ангел і у 2021 році уклав понад 15 угод, і я дуже радий. Я дуже в захваті від Voyager Space Holdings, а також Xplore, Axiom, SpaceX, Space Forge, PlanetIQ, New Age Meats та платформу соціальних мереж Discord.

Який у мене досвід роботи з блокчейном?

Мій досвід роботи з блокчейном розпочався у 2016/2017 році, коли заробляння грошей було основним напрямком для більшості у блокчейні. Дикий захід фінансів був часом неймовірних хвилювань. Мені дали неймовірні можливості стати ангелом-інвестором саме під час ICO-буму. Я погрався з кількома основними вузлами і розглянув компанію-валідатор, схожу на ті, які ви бачите сьогодні. Але інвестувати, заробляти гроші — це те, чим мені дуже сподобалося займатися. Протягом наступних кількох років я все більше і більше часу присвячував своїй новій залежності, криптовалюті. Керуючи приватним інвестиційним фондом протягом наступних кількох років, я навчився тонкощів цієї галузі, і коли з’явилася можливість відвідати кілька особистих конференцій, я не вагався — я з головою занурився в мережу. Я купував VIP-квитки на кожну конференцію, на якій міг бути присутнім, і це окупилося, доступ до потоку угод, який інакше був би неможливим. Одне призвело до іншого, і мені дали першу можливість проявити себе, а решта — історія. Я також є інвестором Seed Round в Oasis…

О, я теж збудував; спільнота Certik, спільнота Oasis, програма Oasis Ambassador та уклав незліченні партнерські відносини для мережі Oasis.

Яка твоя роль в Oasis? Що ти робиш щодня?

Мені приносить задоволення грати гібридну роль;Керівник спільноти та розвиток бізнесу. Мої дні змішуються з різноманітними фокусами, будь то взаємодія в соціальних мережах, сесії планування команди або партнерські переговори. Якщо це сприятиме розвитку Oasis Network у позитивному ключі, я відкритий для цього. З початку пандемії мої обов’язки були набагато більше зосереджені на екрані, але найближчим часом я впевнений, що побачу багатьох із вас на конференціях та заходах по всьому світу.

Коли ви почали працювати в просторі блокчейн? Що змусило вас потрапити в це?

Я інвестор-ангел, який захистив дисертацію з блокчейну, космосу та проривних технологій. Коли я вперше почав «працювати» в Blockchain, це фактично допомагало захистити те, що я вважав як чудову інвестиційну можливість.

Я керував приватним інвестиційним фондом протягом кількох років, що дало мені доступ до деяких дивовижних проектів, керуючи потоком угоди на суму понад 10 мільйонів доларів США. Багато з цих проектів зіткнулися з подібними проблемами зростання, оскільки галузь прийняла концепцію токенізації свого бізнесу та децентралізації власності. Коли ви публічно токенізуєте свій бізнес, ви покладаєтесь на спільноту та соціальні медіа набагато більше, ніж ви думали спочатку, і багатьом із цих проектів потрібен був шаблон, щоб почати роботу. До мене звернулися Кінгслі Адвані та Бенджамін Конг із Chainfund Capital, які запропонували мені допомогти їм із цим завданням. Так вийшло, що Бен мій двоюрідний брат і той, хто привів мене в блокчейн.

Цікавих було два проекти, Certik та Oasis Labs. Минав час, потрібно було зробити вибір; продовжувати структурувати нові проекти або залишатися з одним проектом, над яким мені сподобалося працювати з першого дня.

Рішення було легким.

Я не тільки глибоко вірю в токенізацію даних, конфіденційні обчислення та диференційну конфіденційність, що є неймовірно цінним для спільноти та підприємств у всьому світі, я також вірю в гуманітарні причини монетизації даних і надання цього доходу тим, хто цього потребує. Розширення прав і можливостей людей із базовим доходом за допомогою даних користувачів — це те, про що мені подобається слухати, про що говорить Дон. Її бачення — це те, що змусило мене залишитися в Oasis, а зростання з цією командою та спільнотою — це те, що підтримуватиме мене на довгі роки.

Назвіть інший блокчейн-проект, яким ви захоплюєтеся, і чому

Я захоплююся командою в Solana. Ми росли разом пліч-о-пліч у перші дні в SF до їхньої неймовірної подорожі туди, де вони є сьогодні. Заходи в мережі, розмови один з одним в офісах та пізні напої, гуляючи сумнівними вулицями SF, жартуючи про те, де ми можемо бути через кілька років. Молодці команда Solana та мій старий напарник Дому

Що привабило вас у Oasis?

Непереборне відчуття, що я став частиною чогось набагато більшого, ніж я сам. Впевненість, що ця команда змінює сучасний світ, яким ми його знаємо, надзвичайно глибока. Я неймовірно пишаюся тим, що брав участь у розмові поруч Hall of Fame Computer Science Ph.D. власники, які відкривають майбутнє, на яке ми заслуговуємо.

Що вас найбільше хвилює в Oasis?

Oasis надає можливість в історії, багато в чому схожу на народження сучасного Інтернету. Це прорив у науці та техніці, який приносить нові випадки використання, яких раніше не було. Проблема, яку вирішує Oasis, полягає в тому, як ми використовуємо дані, і в оману сучасної конфіденційності.

Блокчейн надав Дон Сонг недостатню ланку в її дослідженнях, вона тримає Святий Грааль інформатики в мережі Oasis. Я дуже схвильований еволюцією того, що можливо за допомогою розділених обчислень і консенсусної архітектури блокчейну; TEE, хмарні MPC, диференційні запити щодо конфіденційності та збереження конфіденційності до наборів даних, не кажучи вже про токенізацію даних із конфіденційністю в корені (незмінне право власності).

Oasis збирається змінити світ таким чином, щоб виграли не тільки традиційні підприємства, а й самі користувачі завдяки проектам, які ми з вами не в змозі осмислити чи зрозуміти сьогодні.

Яким, на вашу думку, буде майбутнє Oasis? Як ви думаєте, чому це вдасться?

Oasis буде всесвітньо визнаною компанією з широкою екосистемою на чолі з її неймовірною спільнотою та прихильниками. Ми маємо найбільшу університетську програму в усьому блокчейні, найсильнішу, найактивнішу команду амбасадорів з підйомом до кар’єри в блокчейні, і будемо відомим як лідер у сфері конфіденційності в блокчейні. Наш успіх керується нашим засновником і лідером Дон Сонг, який готує наступне покоління будівельників в Каліфорнійському університеті в Берклі, впроваджуючи перші в світі курси з інформатики, які навчають конфіденційності в рамках Blockchain.

Якою людиною у сфері блокчейну ви найбільше захоплюєтеся?

Інвестор-ангел Бенджамін Конг привів мене до блокчейну, чудово впливав на мене і підтримував з першого дня. Дякую, що змінив моє життя!

Як ви думаєте, блокчейн — це майбутнє? Чому? Що знадобиться, щоб стати мейнстрімом у майбутньому?

Так. Від того, що ми довідалися, шляху назад немає. Комп’ютерні науки чекали цього прориву протягом десятиліть, і тепер, коли він тут, на нас чекає поїздка.

Те, що зробить блокчейн мейнстримом, — це перехід між традиційними корпоративними підприємствами, які підтримують та зобов’язуються змінювати спосіб доступу/зберігання та використання даних користувачів, як ми бачимо зараз для Climate Tech. Підприємствам більше не дозволено забруднювати наше довкілля, і вони спонукаються до альтернативних рішень, які є безпрограшними для всіх. Найпопулярнішим сектором для запуску зараз є кліматичні технології, і він суто зумовлений необхідністю змін. Згодом ми побачимо цей соціальний тиск на компанії та спосіб монетизації наших даних, і рішенням буде мережа Oasis.

Які в тебе хобі та інтереси?

Я авантюрист. Спорт, хокей, ігри віртуальної реальності та ігри на ПК, будь-що на відкритому повітрі, включаючи полювання (Цієї весни я спіймав двох чорних ведмедів, і у мене в Instagram є коротке відео про полювання.), походи, альпінізм, електронні гонки iRacing, я люблю готувати , майте зелений великий палець для Bansaii та садівництва, азартних ігор, покеру та водних видів спорту, абсолютно всього, що весело та захоплююче! Я також діджей і продюсую цифрову музику (дип-хаус і бит).

Я багато працюю волонтером у дитячих спортивних командах та заходах. Я був помічником тренера з хокею протягом кількох років (три роки поспіль не програв), давав уроки катання малюкам до підлітків і був помічником тренера футбольної (футбольної) команди мого пасинка. Цього року я також тренував його легку атлетику; він посів 1 місце на 100 м, 1 місце у стрибках у довжину, 3 місце з бар’єрами :). Я вихователь, люблю домашніх тварин і доглядаю за речами.

Що вважаєте своїм найбільшим досягненням на сьогоднішній день? Чим найбільше ти пишаєшся?

Багато людей можуть подумати, що це мої робітничі досягнення в різних починаннях, але я найбільше пишаюся своїми особистими досягненнями. Коли ви витратите десять років на відновлення свого життя, втративши її миттєво, ви знайдете перспективу і розуміння життя. Я пишаюся своєю наполегливістю та здатністю долати життєві перешкоди. Я почав новий розпорядок, щоб повернутися до тренувань з бобслею за день до аварії. У 26 років мені сказали, що я більше ніколи не бігатиму, кататися на ковзанах і вести здорове доросле життя, знайду сплячі хобі і не сподіватимусь на повне одужання. Мені довелося б піти з листового металу та знайти нову кар’єру. Жартують з них, я знайшов Blockchain.

Який ваш девіз?

Протягом більшої частини мого дорослого життя я жив за девізом «Наполегливо працюй, наполегливо грай», але оскільки я відчував більш складні життєві перешкоди, я додав ще кілька до своєї практики психічного здоров’я. Якість над кількістю, розум над матерією, будьте вашим найбільшим прихильником, уявіть собі досягнення своїх цілей (так, ставте цілі), і не забувайте озиратися навколо і відчувати запах троянд.

«Трагедія життя полягає в тому, що вмирає всередині людини, поки вона живе…» — Норман Казинс

Ви можете зв’язатися з Джоном у соціальних мережах:

Telegram: @coincidencejon

Twitter: @coincidencejon

Instagram: @jon_poole_official

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/jon-poole-oasis/

**Автор відмовляється від будь якого права на статтю, перекладано з Англійської на Українську мову.**

Оригінальна стаття: https://medium.com/oasis-protocol-project/travelling-around-the-world-with-a-blockchain-expert-e2b31f091eaa

--

--

--

I love crypto

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Sofiia

Sofiia

I love crypto

More from Medium

OddPunk NFT Drop

Quick Reads: WTF is an NFT?

Mona Lisa Painting

TipsyCoin’s CertiK Audit

Axelar Network — The Future which everyone need!