У нашому останньому випуску серії «Подорож світом з експертом по блокчейну» ми дуже раді почути Крістіну Лукрецію Корнер, головного редактора Cointelegraph. Крістіна — пристрасний співрозмовник, який пропагує інновації та допомагає чути візіонерів, перекладаючи ідеї простою, повсякденною мовою.
Cointelegraph — «провідний, незалежний цифровий медіа -ресурс» для новин про технологію блокчейн, криптовалютні активи та нові тенденції у FinTech. Заснована у 2013 році, Cointelegraph надає точні, неупереджені звіти, глибоку аналітику та проникливі думки з децентралізованого та централізованого світу. Вони прагнуть навчити читачів та інформувати їх про складності та переваги, які пропонують ці нові технології.
Отже, не відкладаючи, читайте далі захоплюючі думки Крістіни.
Яке ваше наступне місце призначення після пандемії? Чи є у вас місце, де ви відчуваєте особливе натхнення?
Я щойно провела чудовий відпочинок у Хорватії на човні, який мене надзвичайно надихнув. Проживши більшу частину свого життя між Венецією, Санкт -Петербургом та Марселем, де так присутня водна енергія, не дивно, що я обожнюю воду та місця, де вона відіграє важливу роль.
Цієї осені мої плани подорожей включають Лондон, Лісабон та Дубай.
Як і чому ви увійшли в блокчейн -простір?
Я завжди працювала з новаторами та підприємцями, працюючи у сфері комунікацій та як журналіст. Тож відкриття блокчейна не стало несподіваним збігом обставин. Після того, як ми спочатку уклали договір про консультації, за сумісництвом, з редакцією, це врешті-решт стало важливою частиною мого життя.
Я зачарована здатністю блокчейна надавати прозорі та незмінні технології, які можуть зробити революцію у багатьох галузях економіки та повсякденному житті.
Чому ви стали партнером Oasis? Які у вас плани на майбутнє з Oasis?
Мені випала честь модерувати серію чудових порад наставництва для жінок у блокчейні, організованих Oasis. Я буду рада продовжувати брати участь у освітніх та мережевих ініціативах, спрямованих на залучення більшої кількості людей до простору разом із сприянням різноманітності та інклюзії.
Якби ви могли запросити в подорож з вами живу, мертву або вигадану людину, хто це був би і чому?
Мій чоловік завжди є моїм першим вибором для будь-якогї пригоди, і я відчуваю себе по-справжньому щасливою, коли ми подорожуємо разом.
Думаю, ми обидва були б раді, щоби Морк з Орка [1] був супутником подорожі. Було б захоплююче, якщо б хтось допоміг вам подивитися на світ з нестандартного кута, а також, хто би міг розповісти нам історії про зоряне небо.
[1] «Морк з Орка» — персонаж Робіна Вільямса з ситкому ABC «Морк і Мінді», який виходив з 1978 по 1982 рік.
Як ви думаєте, яку криптовалюта будуть використовувати, коли люди в кінцевому підсумку засновують колонію на Марсі? Як ви думаєте, чи буде стандартизована криптовалюта, або ми побачимо велику різноманітність, як зараз?
Я хотіла би вірити, що цей новий крок в історії людства також може означати переосмислення нашого економічного порядку. Я вважаю за краще не припускати, що нам все одно будуть потрібні будь -які платіжні засоби.
Тим не менш, блокчейн — це, безумовно, технологія, яка може стати основою для нової економіки Марса, де дані є найціннішим активом. Звісно, після кисню.
Дивлячись на стан криптопростору сьогодні, якби ви могли повернутися в минуле, яку пораду ви б дали собі щодо взаємодії з простором блокчейн?
Я б сказала собі: «Насолоджуйся зміною свого життя!»
І я горда думкою, що дійсно виконала цю пораду. Кожна мить нашого життя сповнена нових можливостей. Корисна звичка — це бути відкритим для експериментів, уникати припущень і насолоджуватися.
Через пандемію багато підприємств прийняли модель віддаленої роботи. Що ви думаєте про це і чи можете ви поєднати це з подорожами?
Наша децентралізована редакційна група завжди працювала дистанційно. Це дає нам глобальну присутність і дозволяє нам додавати цінності завдяки нашому різному досвіду, культурному баченню та мовним здібностям.
Коли у вашому офісі є ваш ноутбук, ви неодмінно можете поєднати роботу з подорожами та здивувати колег новими, невіртуальними знаннями під час відеодзвінків.
Як би ви пояснили свій проект 10-річному чи 80-річному?
Ми розповідаємо історії людей, які хочуть зробити світ кращим.
Який твій девіз чи улюблена цитата?
У мене є два девізи, які врівноважують один одного.
1. «Нічого не варто робити, крім того, що, як каже світ, неможливе». Оскар Уайльд
2. “Істотам не можна множитися понад необхідністю” (“Принцип бритви” Вільяма Оккема — «Істоти не повинні множитися понад необхідність»)
**Автор відмовляється від будь якого права на статтю, перекладано з Англійської на Українську мову.**
Оригінальна стаття: https://medium.com/oasis-protocol-project/travelling-around-the-world-with-a-blockchain-expert-cd948e8a5558