Всім привіт! Давайте уявімо ситуацію, що ви, наприклад придумали якусь геніальну ідею, зробити якийсь продукт який, наприклад може змінити життя людства. Так звучить дуже голосно, але і ви не зовсім простий хлопець. Чи, наприклад ви геніальний музикант і написали свій найбільший хіт який в майбутньому може зібрати мільйони, а то навіть і мільярди прослуховувань. Звучить чудово чи не так?
Але не все так просто як хотілося б. Як, наприклад доказати, що саме ви придумали цей продукт чи, наприклад доказати, що саме ви придумали цей чудовий трек? Все просто скажете ви, адже для таких справ придумали патенти. Ви звісно будете мати рацію, але в патентах є багато недоліків, наприклад таких як, висока вартість або довга процедура проведення експертизи.
Патент — це охоронний документ, що засвідчує виключне право, авторство та пріоритет винаходу, корисної моделі, промислового зразка або селекційного досягнення.
А якщо я вам скажу, що більше не потрібні ці бюрократичні системи патентів.Що, наприклад можна патентувати свої ідеї та переводити їх в цифрові активи будь-де за допомогою блокчейн технологій.Звучить чудово чи не так? А все це стане можливим завдяки одному чудовому проєкту. Що це за проєкт і навіщо він потрібен? Давайте будемо розбиратися.
InvArch — це інтуїтивно зрозумілий та передовий блокчейн-протокол, який долає розрив між ідеями та творчістю; об’єднання світу мислителів, творців та фінансів у рамках однієї екосистеми, що дозволяє процвітати інноваціям. Це досягається шляхом токенізації ідей, дроблення їх власності та забезпечення безпечної та прозорої екосистеми, де користувачі можуть спілкуватися, співпрацювати та формувати партнерські відносини.
Історія заснування
InvArch є результатом більш ніж 4-річної концептуалізації, натхненним Дакотою Барнетт, засновником протоколу. Дакота Барнетт почав формувати свою ідею способу “подолання розриву між ідеями та витворами” навесні 2017 року після того, як йому запропонували добре прийняту ідею, але куратор цієї ідеї зазначив, що йому не вистачає навичок для її реалізації.Саме в цей момент Дакота зрозумів, що інтелектуальна власність сама по собі нічого не варта, і що люди не мають можливості використовувати свої ідеї як активи. Після кількох років розумової інкубації, у серпні 2021 року було випущено перший проєкт “білої книги” InvArch.Незабаром після цього Дакота Барнетт, Габріель Факко де Арруда, Кресна Сукандра та Міндаугас Савіцкас заснували некомерційну організацію InvArch Association, націлену на зростання та процвітання InvArch. InvArch отримала фінансування в рамках гранту Web3 Foundation та залучила $1,75 млн у листопаді 2021 року, продавши 7% запасів токенів протоколу (VARCH) для фінансування розвитку проєкту.
Як бачите, сучасний світ, потребує сучасних ідей! А ідея у проєкту є і вона дуже корисна та актуальна. Звичайно ж InvArch тільки на шляху свого становлення. Хоча вже було зроблено дуже багато роботи, але ще більше потрібно буде зробити, але з такою командою на мою думку проєкту під силу все що вони задумали й навіть більше!
Сайт InvArch
Discord InvArch
Telegram InvArch