Invarch Network — блокчейн патент ваших ідей!

Всім привіт напевно всі знають що таке патенти.

Патент це документ, що засвідчує авторство на винахід та виключне право на використання його протягом певного строку.

Але, як відомо, сама система в патентах є далеко не ідеальною, а саме довга процедура проведення експертизи так само до мінусів можна віднести й вартість підготовки заявки на подачу і ще низка мінусів що робить цю систему далекою від ідеалу.

І тому я хочу вас познайомити з одним чудовим проєктом під назвою Іnvarch Network. Що це за проєкт? Навіщо він потрібен? І які переваги має? Відповіді на всі ці запитання ви можете отримати дочитавши цю статтю до кінця.

Invarch Network це інтуїтивно зрозумілий та передовий блокчейн-протокол, який долає розрив між ідеями та творчістю; об’єднання світу мислителів, творців та фінансів у рамках однієї екосистеми, що дозволяє процвітати інноваціям. Це досягається шляхом токенізації ідей, дроблення їх власності та забезпечення безпечної та прозорої екосистеми, де користувачі можуть спілкуватися, співпрацювати та формувати партнерські відносини. Тобто якщо говорити простими словами, то Invarch токенізує ваші ідеї в активи.

Як на мене, сама ідея хоча і не нова (патенти вже існують досить довгий час) але вона позбувається всіх цих недоліків які є, наприклад у звичайних патентах, а тому виходить досить цікавою і потрібною. І не варто забувати те що Invarch це блокчейн тому на його базі можна побудувати безліч цікавих інструментів та додатків. Таких, наприклад як соціальні мережі для DAO — InvArch може бути основою для створення соціальної мережі, в якій користувачі патентують свої ідеї та можуть знайти людей у ​​команду. Автор ідеї визначає, яких ролей/умінь/талантів не вистачає в проєкті, встановлює для них зони відповідальності, віхи проєкту та умови, й вирішує, скільки IP Токенів вони готові аллокувати за допомогу у втіленні їх планів у життя. Крім того, IP Токени проєкту можуть продаватися інвесторам при залученні коштів шляхом краудфандингу або на приватних сейлах. DAO можна використовувати для управління децентралізованою розробкою та застосовувати у багатьох галузях, таких як розробка програмного забезпечення, виробництво музики та фільмів, архітектурні проєкти,
соціальні проєкти та багато іншого. Також InvArch може застосовуватися, наприклад в навчальній програмі керованою державою та низкою інших рішень.

Тому підбиваючи підсумки хочу сказати що Invarch Network це перспективний, а головне потрібний проєкт який будує майбутнє уже прямо зараз!

Сайт InvArch

Discord InvArch

Telegram InvArch

--

--

--

I love crypto

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Sofiia

Sofiia

I love crypto

More from Medium

InvArch Network and its prospects

Privacy in DeFi — Manta Network.

Apron Network Monthly Report

Zentanode — Next Generation of Mining