InvArch Network

Всім привіт сьогодні хочу зробити вам невеличкий текстовий огляд одного неймовірного крипто проєкту. Цей проєкт мені дуже сподобався своєю ідеєю вона дійсно крута, а головне вона дійсно потрібна як криптоіндустрії, так і взагалі всьому сучасному світу.

Як ви зрозуміли з назви мова буде йти про InvArch Network.

InvArch це мережа токенізації інтелектуальної власності та децентралізованої розробки для Web3. InvArch — насамперед створює інтуїтивно зрозумілу концепцію для токенізації ідей та формування децентралізованих партнерств.Також партнером проєкту є уже всім добре відомий Polkadot і це дуже круто через те, що InvArch буде працювати в його екосистемі що саме по собі дуже сильно розширює його можливості.

Також не варто забувати, що InvArch виграв фінансування від фонду Web3 foundation, що говорить про великі амбіції та перспективи проєкту! Web3 foundation працює тільки з перспективними проєктами які роблять свій внесок у розвиток Web 3.

Окремою гордістю для проєкту також є його команда яка складається з дійсно досвідчених фахівців у своїй галузі!

Засновником проєкту являється Dakota Barnett.Його досвід бере початок зі сфери виконавчого управління, у компаніях пов’язаних з політичною системою Сполучених Штатів, так і приватного сектора, де він допоміг збільшити масштаб компанії електронної комерції до 10 разів за 6 місяців. Він також є програмістом-самоуком вже близько 4 років. InvArch — це ідея, яку він виношував понад 4 роки. Коли Dakota виявив мережу Polkadot, трохи більше року тому, він захопився технологією блокчейн через можливості, які вона надає. Він також побачив весь потенціал NFT, які на той час починали активно використовуватися і це змусило його зрозуміти, що NFT були відсутнім елементом, якого потребував InvArch. Ця технологія давала можливість токенізувати та зберігати файли як інтелектуальну власність.

В заключення хочу сказати що проєкт дійсно перспективній і точно вартий уваги суспільства, а його технологія — унікальна і буде серйозно затребувана у майбутньому.

Ви можете слідкувати за проєктом тут:

Сайт InvArch

Discord InvArch

Telegram InvArch

--

--

--

I love crypto

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Sofiia

Sofiia

I love crypto

More from Medium

InvArch Weekly Update — 01/14/2022

Дмитро Желєзов: Проблеми On-Chain даних.

Unique Network: 2022 Vision (and a Look Back at 2021!)

Metaverse Sagas + Arkania Launchpad and Cryptonite AMA Recap