Oasis співпрацює з Band Protocol, щоб вивести відкриті фінанси на масовий ринок

**Автор відмовляється від будь якого права на статтю, перекладано з Англійської на Українську мову.**

Оригінальна стаття: https://medium.com/oasis-protocol-project/oasis-partners-with-band-protocol-to-bring-open-finance-to-mass-market-225cd11b8477

Масштабоване та децентралізоване рішення oracle Band Protocol надходить в мережу Oasis Network, надаючи місії можливість масового впровадження відкритого фінансування за межі трейдерів і ранніх користувачів. Oasis Network — це перша блокчейн-платформа з підтримкою конфіденційності з примітивами конфіденційності. Oasis Network масштабується та ідеально підходить для DeFi завдяки своїй миттєвій кінцевості, на 99% нижчої плати за газ у порівнянні з Ethereum, високій пропускній здатності, захисту конфіденційності та захисту від MEV.

Завдяки перевіреному часом децентралізованому оракулу від Band Oasis Network надає багато можливостей для втілення в життя багатої екосистеми децентралізованих програм.

Розвивайте екосистему DApps за допомогою надійного потоку даних

Маючи амбітний план підтримки багатьох децентралізованих додатків, Oasis Network вибирає рішення для oracle Band спочатку на Emerald, офіційному EVM-сумісному ParaTime, присвяченому DeFi, NFT і Metaverse. Інфраструктура Band Standard Dataset надасть екосистемі доступ до більш ніж 230 цінових каналів — найбільших колекцій каналів даних у галузі, щоб спорядити розробників створювати фундаментальні рівні програм DeFi, такі як децентралізовані біржі та протоколи кредитування. Протоколи кредитування залежатимуть від даних Oracle для виконання основних функцій, таких як оцінка застави для кредитування та ліквідації. Згодом інші програми DeFi в похідних продуктах можуть розширити існуючу екосистему кредитування, щоб надати користувачам нові цінні пропозиції.

Чекаю з нетерпінням

«Кінець 2021 року — це лише початок для екосистеми DeFi та NFT для Oasis. Ми очікуємо, що в першому кварталі 2022 року екосистема протоколів буде значно зростати, що забезпечується нашими грантами та програмами прискорення. Ми раді запропонувати канали даних Band Protocol для всіх цих протоколів». сказав Екін Туна, керівник відділу розвитку бізнесу Oasis Foundation

Band Protocol буде тісно співпрацювати з мережею Oasis, щоб допомогти розвивати екосистему, і очікується запуск у тестовій мережі до кінця листопада, а в основній мережі — на початку наступного року.

Про Оазис

Oasis — це провідна децентралізована мережа блокчейну рівня 1 із підтримкою конфіденційності. У поєднанні з високою пропускною здатністю, низькими тарифами на газ та безпечною архітектурою Oasis Network здатна створити масштабований DeFi, революціонізуючи Open Finance і розширюючи його за межі трейдерів і ранніх користувачів на масовий ринок. Oasis має багато ключових спонсорів, включаючи Andreessen Horowitz, Polychain і Binance Labs, а також кілька проектів, які вже базуються на своїй мережі та партнерів, таких як CryptoSafe Alliance з Binance, The BMW Group, Chainlink, Balancer та інші. Oasis входить до трійки найбільш інвестованих блокчейнів і має одну з найбільш швидкозростаючих мереж розробників у галузі.

Website | Whitepaper | Telegram | Medium | Twitter | Community

Про Band Protocol

Band Protocol — це крос-ланцюгова платформа Oracle даних, яка об’єднує і з’єднує реальні дані та API зі смарт-контрактами. Блокчейни чудово підходять для незмінного зберігання та детермінованих обчислень, які можна перевірити, але вони не можуть безпечно отримати доступ до даних, доступних за межами мереж блокчейн. Band Protocol дає змогу створювати додатки розумних контрактів, такі як DeFi, ринки прогнозів та ігри, створювати в ланцюжку, не покладаючись на єдину точку збою централізованого оракула. Band Protocol підтримується потужною мережею зацікавлених сторін, у тому числі

--

--

--

I love crypto

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Sofiia

Sofiia

I love crypto

More from Medium

Proof of Work vs Proof of Stake | Basic Differences

Blockchain — Various Consensus Algorithms

Euphoria Integrates Chainlink Price Feeds to Support Algorithmic Reserve Currency on Harmony

Tokemak (TOKE): The Future of Liquidity Providing