Oasis Emerald — EVM ParaTime тепер доступний в основній мережі!

**Автор відмовляється від будь якого права на статтю, перекладано з Англійської на Українську мову.**

Оригінальна стаття: https://medium.com/oasis-protocol-project/oasis-emerald-evm-paratime-is-live-on-mainnet-13afe953a4c9

Ми раді представити Emerald — EVM Compatible ParaTime, нове середовище Smart Contract, яке пропонує повну сумісність з EVM, тепер доступне в мережі Oasis Network. Emerald офіційно доступний в Mainnet з >30 операторами вузлів. Emerald принесе в мережу Oasis безліч нових функцій і можливостей, таких як проста інтеграція з DApps на основі EVM і запуск DeFi.

Що таке ParaTime

Частково те, що робить мережу Oasis такою швидкою, пов’язано з її фундаментальним дизайном, особливо в тому, що операції консенсусу, наприклад, підтримка незмінної книги, відокремлені від обчислювальних операцій. Подібно до таких ланцюжків, як Polkadot, це дозволяє паралельно існувати багатьом обчислювальним середовищам, які називаються ParaTimes — кожне записує власні транзакції на рівень консенсусу. Будь-хто може створити ParaTime, який можна налаштувати відповідно до індивідуальних потреб кожного розробника.

Характеристики Emerald Core

Як офіційний EVM-сумісний ParaTime в мережі Oasis, Emerald дозволяє:

  • Повна сумісність EVM
  • Проста інтеграція з DApps на основі EVM, такими як DeFi, NFT, Metaverse та криптоігри
  • Масштабованість — збільшення пропускної здатності транзакцій
  • Низька вартість — 99%+ нижчі комісії, ніж Ethereum
  • Перехресний міст для забезпечення взаємодії між ланцюжками

Стимули ParaTime

Emerald повністю децентралізований з операторами вузлів, розподіленими по всьому світу, а Oasis ROSE буде рідним токеном, який використовується для плати за газ.

ParaTime випустить токени в ланцюжку, щоб винагородити вузли за участь. Ці токени будуть випущені за епоху, а винагорода становитиме 3 жетони ROSE на одного за епоху.

Зараз епохи виробляються зі швидкістю одна на годину. Кожен вузол має приблизно 30% шанс бути обраним первинним комітетом для отримання винагород. Отже, вузол може заробляти 24 токени ROSE на день, 720 токенів ROSE на місяць.

Програма винагород розрахована на два роки.

Як Emerald відкриває DeFi

У світі традиційних фінансів Visa обробляє близько 1700 транзакцій в секунду (150 мільйонів на день) і стягує комісію в розмірі від 1,29% до 2,54% від вартості транзакції.

Щоб залучити DeFi до більшої кількості користувачів і захопити більшу частку ринку, DeFi має бути швидшим і дешевшим. На даний момент, на момент написання статті, середня комісія за транзакції Ethereum коштувала 7,059 доларів США, а в середньому щодня відбувається 1,371 мільйона транзакцій .

Це надто дорого і далеко не достатньо швидко. Emerald вирішує обидві ці проблеми, збільшуючи пропускну здатність транзакцій до 1000 в секунду і знижуючи комісію на 99%+ у порівнянні з Ethereum. Це означає, що більше користувачів зможуть використовувати мережу та розбудовувати її.

Перший варіант використання DeFi — YuzuSwap DEX

YuzuSwap — це перша децентралізована біржа (DEX), створена розробниками спільноти Oasis на Oasis Emerald.

Додаток YuzuSwap скористається перевагами низької плати за газ, високої пропускної здатності та миттєвої завершеності транзакції, які є ключовими характеристиками мережі Oasis.

YuzuSwap дозволить користувачам брати участь у видобутку ліквідності — додаючи свої криптовалюти до пулів ліквідності, щоб заробити токени ліквідності. Це також дозволить користувачам отримувати винагороди лише від торгівлі за допомогою системи під назвою Trade Mining — кожна угода, яку здійснить користувач, дозволить їм отримувати токени Trade Pool Share (TPST), які накопичуються до моменту вилучення з облікового запису.

Слідкуйте за оновленнями протягом наступних кількох днів! Підказка, Airdop теж буде!

Що стоїть за назвою

Слово смарагд походить від латинського esmaralda/esmaraldus , варіанту smaragdus , яке було взято з давньогрецького σμάραγδος (smaragdos) і означає «зелений дорогоцінний камінь».

Шліфовані смарагдові дорогоцінні камені часто захоплюють дух і мають високу ціну.

Крім того, смарагд також передає більш складний набір символіки та емоцій. Смарагд — це життєстверджуючий камінь і камінь безмежного терпіння. Відомий як камінь успішної любові, він символізує вірність, унікальність і цілісність. Зелений за своєю природою є найбільш заспокійливим з усіх кольорів колірного кола і заохочує зростання, роздуми, спокій і рівновагу. Він також символізує зцілення і родючість.

Захоплюватися

Смарагд має безмежні можливості, і ми з нетерпінням чекаємо, що талановита блокчейн-спільнота може зробити з ним. Розробники можуть розпочати розробку на Emerald, перевіривши наші документи та продовживши розгортання своїх розумних контрактів Solidity через наш загальнодоступний шлюз Web3.

Найкращий спосіб долучитися до проектів і блокчейн-підприємців — подати заявку до нашого нового Екосистемного фонду на 160 мільйонів доларів. Ми зібрали деяких з найкращих спонсорів із AME Cloud Ventures, Dragonfly Capital Partners, Draper Dragon Fund, Electric Capital, FBG, Jump Capital, Kenetic Capital, NGC Ventures, Pantera Capital та Oasis Foundation та інших. Все для фінансування наступного покоління проектів Defi, DAO, Web3, NFT та Metaverse на Oasis. Тож якщо ви шукаєте фінансування для того, щоб перенести наявну програму Ethereum в мережу Oasis — подайте заявку сьогодні тут

https://twitter.com/OasisProtocol/status/1460976808229314564?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1460976808229314564%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fcdn.embedly.com%2Fwidgets%2Fmedia.html%3Ftype%3Dtext2Fhtmlkey%3Da19fcc184b9711e1b4764040d3dc5c07schema%3Dtwitterurl%3Dhttps3A%2F%2Ftwitter.com%2Foasisprotocol%2Fstatus%2F1460976808229314564image%3Dhttps3A%2F%2Fi.embed.ly%2F1%2Fimage3Furl3Dhttps253A252F252Fabs.twimg.com252Ferrors252Flogo46x38.png26key3Da19fcc184b9711e1b4764040d3dc5c07

Допоможіть нам знайти нове покоління конструкторів Web3, поділившись цим твітом!

Ми все ще підтримуємо підприємців та команди, які хочуть розвивати мережу Oasis за допомогою нашої програми грантів ROSE BLOOM. Натисніть тут, щоб подати заявку на отримання гранту.

Також відкриті заявки на нашу 12-тижневу акселераторську програму Oasis-MetaMind Blockchain Accelerator вартістю 3,5 мільйона доларів, яка надаватиме вибраним командам повну підтримку, наставництво від високопоставлених наставників та семінари з формулювання стратегії та переходу до ринкове виконання. Натисніть тут, щоб подати заявку.

Якщо ви просто хочете долучитися до спільноти Emerald, приєднуйтесь до нашого каналу спільноти #emerald-paratime .

--

--

--

I love crypto

Love podcasts or audiobooks? Learn on the go with our new app.

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
Sofiia

Sofiia

I love crypto

More from Medium

ARPA Partners with Leading Global Algorithmic Market Maker Wintermute

Everything you need to know about the impending launch of L2 tokens

Token Races Integrates Chainlink VRF to Help Determine Winning Numbers

The one who met with the Polygon